Challenge Cup Round 1 Draw

-------------------------------------------------------------------------------------




Under 11



1

Munno Para City

2

Athelstone

3

Salisbury Villa

4

Elizabeth Grove Green

5

Para Hills United Black

6

Para Hills West

7

Tea Tree Gully City

8

Ingle Farm Green

9

Salisbury United Blue

10

Tea Tree Gully United

11

Northern Wolves

12

Salisbury United White

13

Valley View

14

Munno Para Lions

15

Elizabeth Downs

16

Para Hills East

17

Elizabeth Grove Gold

18

Ingle Farm Red

19

Para Hills United White

20

Modbury Vista Rangers

21

Angle Vale Red

22

Barossa United Green

23

Ingle Farm White

24

Modbury Vista Rovers

25

Parafield Gardens

26

Angle Vale Gold

27

Barosssa United Black

28


29


30


31


32







Team    2   -v-  Team  24


Team  12   -v-   Team  10


Team  21   -v-  Team    8


Team  25   -v-   Team  11


Team    3   -v-   Team  23


Team  18   -v-   Team  15


Team    4   -v-   Team  20


Team    7   -v-   Team    9


Team   27  -v-   Team  26


Team  14   -v-   Team  22


Team   19  -v-   Team  13











All teams without a game go through to round 2


Under 12



1

Salisbury Villa

2

Parafield Gardens

3

Salisbury United Blue

4

Salisbury East

5

Para Hills West

6

Angle Vale

7

Ingle Farm White

8

Salisbury United White

9

Ghan Kilburn

10

Barossa United

11

Munno Para

12

Ingle Farm Red

13

Tea Tree Gully Strikers

14

St Augustines

15

Virginia United

16

Para Hills East

17

Tea Tree Gully United

18

Andrews Farm

19

One Tree Hill

20

Modbury Vista

21

Elizabeth Grove

22

Elizabeth Downs

23

Para Hills United Black

24

Ingle Farm Green

25

Northern Wolves

26

Athelstone

27

Para Hills United White

28

Elizabeth Vale

29


30


31


32







Team    8   -v-   Team  13


Team   24   -v-   Team     5


Team    2   -v-   Team  14


Team  15    -v-   Team   21


Team  20   -v-   Team  27


Team  25    -v-   Team     3


Team    9   -v-   Team    6


Team  28    -v-   Team   22


Team     1   -v-   Team   4


Team  16    -v-   Team   19


Team   17   -v-   Team  23


Team  10    -v-   Team   26









All teams without a game go through to round 2


Under 13



1

Barossa United

2

Salisbury Villa

3

Ingle Farm White

4

Para Hills United White

5

Valley View

6

Para Hills West

7

Ingle Farm Green

8

Modbury Vista

9

Ghan Kilburn

10

Angle Vale Red

11

Para Hills United Black

12

Elizabeth Grove

13

Tea Tree Gully Rangers

14

Angle Vale Gold

15

Elizabeth Downs

16

Salisbury United

17

Munno Para

18

Tea Tree Gully Strikers

19


20


21


22


23


24


25


26


27


28


29


30


31


32







Team  17   -v-   Team   16


Team  2   -v-   Team  10





























All teams without a game go through to round 2




















































































































































































































Under 9



1

St Augustines

2

Munno Para City

3

Elizabeth Downs Maroon

4

Salisbury Villa

5

Para Hills United

6

Elizabeth Grove White

7

Andrews Farm

8

Tea Tree Gully Wanderers

9

Para Hills West Blue

10

Angle Vale Gold

11

Salisbury East

12

Salisbury United White

13

Elizabeth Grove Green

14

One Tree Hill

15

Tea Tree Gully Strikers

16

Angle Vale Red

17

Para Hills West White

18

Salisbury United Blue

19

Northern Wolves

20

Ingle Farm Green

21

Ingle Farm White

22

Modbury Visyta Rovers

23

Modbury Vista Rangers

24

Munno Para Lions

25

Barossa United

26

E;lizabeth Vale

27

Elizabeth Downs White

28

Para Hills East

29

Parafield Gardens

30

Tea Tree Gully United

31

Ingle Farm Red

32







Team  31    -v-  Team  28


Team  17   -v-   Team  30


Team   5     -v-   Team  10


Team    1   -v-   Team  12


Team  18    -v-   Team  11


Team  21   -v-   Team    3


Team  19    -v-   Team   6


Team  14   -v-   Team    4


Team   25   -v-   Team   9


Team  24   -v-   Team   16


Team   26   -v-   Team  20


Team  15   -v-   Team     7


Team   29   -v-   Team    2


Team   22  - v-   Team  13


Team     8    -v-  Team   23



All teams without a game go through to round 2


Under 10



1

Modbury Vista Rovers

2

Modbury Vista Wanderers

3

Tea Tree Gully United

4

Salisbury Villa

5

Para Hills United

6

Ingle Farm Green

7

Salisbury United

8

Angle Vale Red

9

Para Hills West

10

Elizabeth Grove

11

Barossa united Red

12

Barossa United Green

13

Para Hills East

14

Parafield Gardens

15

Angle Vale Gold

16

Tea Tree Guilly Strikers

17

Virginia United

18

Athelstone

19

Elizabeth Vale

20

Northern Wolves

21

Ingle Farm White

22

One Tree Hill

23

Andrews Farm

24

Munno Para Lions

25

Modbury Vista Rangers

26

Tea Tree Gully Rangers

27

Elizabeth Downs White

28

Elizabeth Downs Maroon

29

Tea Tree Gully Wanderers

30

Salisbury East

31

Munno Para City

32







Team    7   -v-   Team  25


Team  24   -v-   Team   5


Team  27   -v-   Team  14


Team    6   -v-   Team   1


Team  22   -v-   Team  12


Team  23   -v-   Team   4


Team  21   -v-   Team  11


Team  20  -v-   Team  10


Team    3   -v-   Team  17


Team  19   -v-   Team  15


Team    9   -v-   Team  13


Team  29   -v-   Team  16


Team  30   -v-   Team  26


Team    2   -v-   Team  28


Team    8   -v-   Team  18



All teams without a game go through to round 2