Challenge Cup Round 2 Draw

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Under 9



1

St Augustines

2

Munno Para City

3

Elizabeth Downs Maroon

4

Tea Tree Gully Wanderers

5

Para Hills United

6

Elizabeth Grove White

7

Andrews Farm

8

One Tree Hill

9

Para Hills West Blue

10

Salisbury United Blue

11

Para Hills West White

12

Ingle Farm Green

13

Modbury Vista Rovers

14

Munno Para Lions

15

Elizabeth Downs White

16

Para Hills East






Team   6    -v-   Team   12


Team    3   -v-    Team    15


Team  11   -v-   Team     1


Team    9    -v-    Team      2


Team    5   -v-   Team      8


Team   10   -v-    Team      4


Team  16    -v-   Team   14


Team     7    -v-    Team   13


Under 10



1

Angle Vale Red

2

Modbury Vista Wanderers

3

Tea Tree Gully United

4

Salisbury Villa

5

Para Hills United

6

Ingle Farm Green

7

Salisbury United

8

Para Hills West

9

Elizabeth Grove

10

One Tree Hill

11

Elizabeth Vale

12

Ingle Farm White

13

Elizabeth Downs White

14

Tea Tree Gully Wanderers

15

Munno Para City

16

Salisbury East






Team  14    -v-    Team     2


Team     11    -v-    Team     9


Team    1    -v-    Team    15


Team        8    -v-    Team   12


Team    3    -v-    Team    16


Team      10    -v-    Team     4


Team    5    -v-    Team      6


Team         7   -v-    Team   13


Under 11



1

Munno Para City

2

Athelstone

3

Salisbury Villa

4

Elizabeth Grove Green

5

Para Hills United Black

6

Para Hills West

7

Tea Tree Gully City

8

Ingle Farm Green

9

Elizabeth Downs

10

Tea Tree Gully United

11

Northern Wolves

12

Para Hills East

13

Elizabeth Grove Gold

14

Barossa United Green

15

Para Hills United White

16

Barossa United Black






Team  10      -v-    Team    9


Team   15   -v-    Team      3


Team    4      -v-    Team  16


Team     1    -v-    Team     7


Team  11      -v-    Team    5


Team     2    -v-    Team   14


Team   12      -v-   Team    6


Team      8   -v-    Team   13


Under 12



1

Ghan Kilburn

2

Parafield Gardens

3

Salisbury United Blue

4

Salisbury East

5

Para Hills West

6

Ingle Farm White

7

Munno Para

8

Ingle Farm Red

9

Tea Tree Gully Strikers

10

Andrews Farm

11

Para Hills United Black

12

Elizabeth Downs

13

Para Hills United White

14

Athelstone

15

One Tree Hill

16

Elizabeth Grove






Team     7      -v-    Team     2


Team     1   -v-    Team     12


Team   14      -v-    Team   11


Team      9    -v-    Team     6


Team   10      -v-    Team     4


Team      8    -v-    Team     5


Team   16      -v-    Team   15


Team    13    -v-    Team     3


Under 13



1

Barossa United

2

Salisbury Villa

3

Ingle Farm White

4

Para Hills United White

5

Valley View

6

Para Hills West

7

Ingle Farm Green

8

Modbury Vista

9

Ghan Kilburn

10

Tea Tree Gully Strikers

11

Para Hills United Black

12

Elizabeth Grove

13

Tea Tree Gully Rangers

14

Angle Vale Gold

15

Elizabeth Downs

16

Salisbury United






Team     6    -v-    Team     13


Team   12    -v-    Team     7


Team     4    -v-    Team       5


Team   16    -v-    Team      3


Team     1    -v-    Team       8


Team   15     -v-    Team     2


Team   11      -v-    Team   10


Team   14     -v-    Team     9


Under 14



1

Ingle Farm Red

2

Ingle Farm White

3

Salisbury United

4

Ingle Farm Green

5

Para Hills East

6

Para Hills United

7

Athelstone

8

Munno Para

9

Para Hills West

10

Northern Wolves

11

Elizabeth Vale

12

Parafield Gardens

13

St Augustines

14

Elizabeth Downs

15

One Tree Hill

16

Modbury Vista






Team   13      -v-    Team     9


Team     7     -v-    Team    4


Team     5      -v-    Team   11


Team   14     -v-   Team    15


Team     3     -v-    Team    12


Team   16      -v-   Team     2


Team    1      -v-    Team      8


Team    10     -v-    Team    6


Under 15


(Other Teams go through to R3)

1

Barossa United Black

2

Barossa United Green

3

Salisbury United

4

Para Hills West

5

Elizabeth Vale

6

Ingle Farm

7

Elizabeth Downs

8

Modbury Vista

9

Para Hills United

10

Angle Vale

11

Tea Tree Gully

12


13


14


15


16







Team   11      -v-    Team    8


Team   6    -v-    Team   2


Team      7     -v-    Team    3












Under 16


(Other Teams go through to R3)

1

Parafield Gardens

2

Modbury Vista Rovers

3

Ingle Farm

4

Modbury Vista Rangers

5

St Augustines

6

Para Hills United

7

Salisbury United

8

Salisbury Villa

9

Barossa United

10

Para Hills East

11

One Tree Hill

12

Valley View

13

Elizabeth Downs

14

Tea Tree Gully Rangers

15

Tea Tree Gully United

16







Team     7    -v-    Team   11


Team   3      -v-    Team   2


Team   13    -v-    Team   14


Team   4      -v-    Team   1


Team     6    -v-    Team   15


Team   9      -v-    Team   8


Team   10    -v-    Team   10




Colts


(Other Teams go through to R3)

1

Ingle Farm

2

Valley View

3

Salisbury Villa

4

Parafield Gardens Gold

5

Athelstone Lions

6

Salisbury United Blue

7

Elizabeth Downs

8

Barossa United

9

Angle Vale

10

Salisbury United White

11

Athelstone Blue

12

Parafield Gardens Black

13

Tea Tree Gully Wanderers

14

Tea Tree Gully Rangers

15


16







Team   13     -v-    Team      6


Team    7      -v-    Team   1


Team    14     -v-    Team   10


Team    3      -v-    Team   9


Team      4     -v-    Team   12


Team   11     -v-    Team   8